9 травня 2024 09:05

Де Лігт – про незарахований гол "Реалу": "Лайнсмен сказав мені: "Вибач, я помилився"

Захисник "Баварії" Маттейс де Лігт прокоментував епізод на останніх хвилинах матчу проти "Реала", коли суддя не зарахував його гол через офсайд - 1:2.

«Якщо це офсайд – це офсайд, але ми створили правила у футболі, і правило каже: якщо це не явний офсайд, а це не був явний офсайд, тому що я досі не бачив, чи був він, чи ні, ви повинні продовжувати грати .

Якщо на останніх хвилинах ви так свистіть - я вважаю, це велика помилка і велика ганьба. Це офсайд чи ні, я не знаю, чи ви можете це перевірити, але якщо ви не перевірите, як ви можете його побачити?

Під час другого голу Хоселу Антоніо Рюдігер теж був майже поза грою. Там він не свиснув, а тепер усе по-іншому. Це ганьба.

Лінійний суддя сказав мені: «Вибач, я помилився». Я за це нічого не отримую. Зрештою, я не з тих людей, які звинувачують арбітра в поразці чи виграші, тому «Реал» заслужив на перемогу, оскільки виграв 2:1.

Але якщо це правило – це правило, і це єдине, що я можу сказати про це», – сказав Де Лігт.

На 90+13-й хвилині Маттейс забив гол після свистка, коли вже було зафіксовано офсайд. Головний арбітр матчу Шимон Марчиняк не дав дограти епізод до фіксації положення поза грою.