6 травня 2024 16:46

"Дніпро-1" перервав серію із чотирьох матчів без перемог у грі з "Кривбасом"

Сьогодні, 6 травня, відбувся матч 27-го туру УПЛ. Дніпро-1 у домашньому поєдинку здобув перемогу над Кривбасом.

Здається, що погрози щодо відходу з клубу від Юрія Максимова пішли на користь дніпрянам. Господарі поля з перших хвилин взяли ініціативу у власні руки та створювали моменти.

Проте перша половина зустрічі завершилася без забитих голів. Однак через 12 хвилин після перерви Дніпро-1 зумів відкрити рахунок в зустрічі – відзначився Гаджиєв.

Кривбас не спромігся на те, аби відігратися, а підопічні Юрія Максимова не зуміли подвоїти перевагу, тому матч так і завершився із рахунком 1:0.

Поразка практично позбавила шансів криворіжців на срібні нагороди та зберегла їх на бронзові медалі для дніпрян.

Зазначимо, що гравцям тричі через повітряну тривогу доводилося йти в укриття.