28 квітня 2024 16:23

Луїс Енріке: "Фани хочуть бачити якомога більше ефективно використаного часу на полі – треба змінити це правило"

Головний тренер «ПСЖ» Луїс Енріке після нічиєї за «Гавром» (3:3) висловив бажання змінити правило ігрового часу в матчах.

«Ми чемпіони. Так, ми чемпіони. Ми маємо на 27 голів кращу різницю м’ячів, ніж друге місце. Вже відчуваю себе чемпіоном, навіть якщо не наберемо ще одне очко. Ми готові зіграти у фіналі Кубка і спробуємо потрапити у фінал Ліги чемпіонів. Це наша мета – докладемо всіх зусиль для її досягнення.

Футбол – це шоу. Фани хочуть якомога більше ефективно використаного часу на полі. Неприємно грати такі матчі, як з «Гавром». Повага до суперників, але арбітр повинен керувати ефективним часом.

Перша хвилина другого тайму, а на газоні вже лежить футболіст. Відчуваю себе безпорадним після такого. Мої гравці боролися до останнього, не давали себе безпорадності захопити їх, до останнього намагалися виграти матч.

Треба змінити правило ігрового часу. Треба грати реальний час матчу. Вболівальник приходить подивитися на ефективний час», – сказав Енріке.