9 травня 2024 09:09

Чи винен Лунін у пропущеному голі вiд "Баварії? Іспанські ЗМІ дали просту відповідь, закривши питання гри українця

Реал Мадрид вийшов у фінал Ліги чемпіонів разом з Андрієм Луніним у стартовому складі. Іспанська преса прокоментувала гру українця проти Баварії.

У середу, восьмого травня, Реал у Мадриді обіграв Баварію з рахунком 2:1 у другому півфіналу Ліги чемпіонів та вийшов у фінал головного клубного турніру Європи.

Андрій Лунін вийшов у стартовому складі господарів та провів на полі усі 90 хвилин, пропустивши один м'яч від Альфонсо Девіса.

Відео голів дивіться в нашому телеграм-каналі

Раніше ми розповідали, як виступ Луніна оцінили статистичні портали, а тепер – що думають про Андрія іспанські ЗМІ.

Marca – 8/10

«Анчелотті дотримався свого слова та випустив у старті Луніна. Він відбив удар Кейна, хоча здавалося, що він летів вище воріт. Потім він добре зіграв на виході в кінці першого тайму.

Він знову був на висоті проти англійця, відбивши удар у ближній кут, а потім проти Мусіали. Він нічого не зміг вдіяти з голом Девіса, ударом, який не береться».

AS

«Анчелотті не сказав, хто гратиме у фіналі, але Лунін тримав руку на пульсі, щоб гарантувати, що він надійний варіант. Коли Кейн завдав удару з підходів до штрафного майданчика, Андрій не став ризикувати і здійснив чудовий сейв у стилі Куртуа.

Після перерви, коли мадридці розслабилися, Лунін виявився непохитним перед Мусіалою. Рятівник, коли це потрібно. Але з музейним голом Девіса він нічого не міг вдіяти».

DefensaCentral – 7/10

«Сейв від Кейна після першого удару німців. Хороші виходи з воріт. Багато хвилин не торкався м'яча, але завжди був активним, щоб з'являтися на полі, коли його потребували. Нічого не зміг вдіяти з голом Девіса».

Sport – 7/10

«Життєво важливий для Реала, як і протягом всієї Ліги чемпіонів. Відмінна реакція на удар Кейна, щоб запобігти голу Баварії».