9 травня 2024 09:19
2

Хоселу повторив незвичайне досягнення Родріго та Вейналдума у півфіналах Ліги чемпіонів

Іспанський нападник «Реала» Хоселу став третім футболістом в історії, який оформив дубль у півфіналі Ліги чемпіонів після виходу на заміну. Про це повідомляє Squawka.

За інформацією джерела, раніше подібне вдавалося лише півзахиснику «Ліверпуля» Жоржіньо Вейналдуму у матчі з «Барселоною» у 2019 році (45 хвилин на полі) та іншому форварду «Реала» Родріго у грі з «Манчестер Сіті» у 2022-му (52 хвилини) ).

Зазначимо, що мадридці перемогли вдома «Баварію» у півфінальному матчі-відповіді з рахунком 2:1. Хоселу вийшов на поле на 81-й хвилині, а забив на 88-й та 90+1-й.

Нагадаємо, «Реал» та дортмундська «Борусія» зіграють у фіналі цього сезону Ліги чемпіонів. Вирішальний матч турніру пройде 1 червня на стадіоні "Уемблі" у Лондоні.