9 травня 2024 18:00

"Зоря" мінімально обіграла "Колос" в перенесеному матчі

У Ковалівці на стадіоні "Колос" відбувся перенесений матч п'ятнадцятого туру Української Прем'єр-ліги, у якому місцевий "Колос" приймав луганську "Зорю". Це була перша із двох зустрічей команд у травні.

"Колос" ще не гарантував собі місце в УПЛ на наступний сезон, адже від зони перехідних матчів його відділяє чотири очки. Проте, наразі складно уявити, що ця команда опуститься на тринадцяте місце. Керівництво вирішило замість Вишняка призначити Поздєєва і дебют нового головного тренера був невдалим. 0:5 від "Динамо" - це не те чого чекали вболівальники. Найбільша поразка в сезоні для ще минулого тижня найкращої оборони чемпіонату. Це завжди сильний удар по настрою в колективі.

"Зоря" у 2024 році на виїзді ще не вигравала. Підопічні Коваля до цього туру мали гандикап у три очки від тринадцятого місця, тому розслаблятися їм точно ще було зарано. У гостей через дискваліфікацію не зміг зіграти основний хавбек Яцик, а у господарів - нападник Безбородько.

На початку зустрічі міг відкривати рахунок Цуріков, але м'яч після його потужного удару пролетів повз дальній кут. Більше контролювали м'яч господарі, але просуватися вперед їм було досить складно. Підопічним Коваля не вистачало швидкості та нестандартних дій. До заключної третини поля вони доходили рідко. Проти організованого "Колоса" варто грати більш різноманітно. Темп матчу був досить повільний, а ось роботи у голкіперів не було.

В середині тайму потужно з-за меж штрафної пробивав Оріховський, але м'яч пролетів повз ворота. У гостей не було навіть таких ударів. Перший удар у площину воріт завершився голом. Антюх у штрафній віддав на Герреро, який спокійно пробив у дальній кут. Шансів у Фесюна у цьому епізоді не було - 0:1. Панамський нападник забиває у другому матчі поспіль.У захисті у першій половині зустрічі колектив Коваля грав впевнено, але і до підопічних Поздєєва було багато питань.Наприкінці тайму міг зрівнювати рахунок Топалов, але його удар з меж штрафної парирував Сапутін. Перший тайм завершився за мінімальної переваги гостей. Моментів майже не було.

Відразу після перерви продовжували грати першим номером підопічні Поздєєва, але суттєвих проблем захисникам "Зорі" вони не створювали. У позиційному футболі взагалі нічого не могли створити гравці "Колоса". Розмова з тренером явно не пішла на користь господарям, адже суттєвих змін у їхній грі не було.

На 63-й хвилині нарешті дочекалися моменту у господарів. Після подачі Ємця пробивав головою Рангел, але нападник "Колоса" влучив у стійку. Поступово ігрова перевага "Колоса" зростала. Гості у другій половині зустрічі навіть і не думали про атаку, а зосередилися на утриманні результату. За 35-ть хвилин другого тайму у "Зорі" був лише один удар у напрямку воріт. За грою на перемогу точно не награли футболісти луганського колективу, але результат на табло...

У підсумку, надважлива перемога "Зорі", яка дозволяє їй вже на шість очок відірватися від зони плей-офф. Перша виїзна перемога "Зорі" у 2024 році.