10 травня 2024 09:58

Емері назвав причини фіаско "Астон Вілли" з "Олімпіакосом" перед фіналом Ліги конференцій

У четвер, 9 травня, відбувся матч-відповідь 1/2 фіналу Ліги конференцій, у якому стосунки з'ясували «Олімпіакос» і «Астон Вілла».

Перемога з рахунком 2:0 дала змогу клубу з Пірей вийти до фіналу, залишивши за бортом турніру представника АПЛ. Головний тренер «Астон Вілли» Унаї Емері дав оцінку невдачі підопічних.

«Ми потрапили в єврокубки наприкінці минулого сезону. Цього року ми насолоджувалися ними, але перемогти [в них] дуже складно, і ми перебуваємо в процесі [розвитку].

[«Олімпіакос»] заслужив бути у фіналі. Ми програли в перші 90 хвилин вдома і не були достатньо конкурентоспроможні. Ми добре почали перший тайм, вони забили, ми контролювали гру, але не були точні.

Для нас, «Астон Вілли», це досвід після довгої відсутності в єврокубках. Ми знову збираємося боротися в Європі наступного року. Звичайно, ми трохи розчаровані, трохи засмучені, але ми повинні швидко рухатися далі», – заявив Емері.