8 квітня 2024 17:32
2

"Динамо" - ЛНЗ 1:1. Звіт про матч. Осічка у матчі з черкаською командою

У матчі 23-го туру чемпіонату України «Динамо» приймало вдома ЛНЗ, який представляє місто Черкаси.

Якщо порівнювати стартовий склад киян на цю гру з основою, яка з’явилася в попередньому поєдинку, то Олександр Шовковський зробив усього дві зміни. Зокрема, замість Бущана у воротах з’явився Нещерет, а Ярмоленко на правому фланзі атаки замінив Волошина. Щодо інших позицій, то вони залишилися без змін.

Від самого стартового свистка господарі заволоділи ініціативою. Перший хороший момент у динамівців виник уже на 3-й хвилині, коли Бражко заробив кутовий, а Ванат після його розіграшу пробив головою – вище воріт. На 9-й хвилині в центрі подій був уже Вівчаренко, який небезпечно прострілював, а Саліху в підкаті ледь не зрізав у власні ворота.

Довго чекати на гол «Динамо» за такої гри не довелося. На 14-й хвилині Шапаренко зачепився за м’яч у центрі поля, перевів на Бражка, Володимир віддав на Ваната, а той зрячим пасом вивів Ярмоленка віч-на-віч з воротарем. Капітан «біло-синіх» у цьому поєдинку без проблем перекинув Кучеренка та відкрив рахунок – 1:0.

Надалі воротам ЛНЗ намагався загрожувати Бражко. На 22-й хвилині хавбек потужно пробив зі штрафного – значно вище воріт. А ще за 3 хвилини Володимир, опинившись на вбивчій позиції у карному майданчику після пасу від Ваната, дивом не забив гол ударом впритул – Кучеренко здійснив неймовірний сейв. Ще за мить голкіпер черкаської команди відбив постріл Ваната з гострого кута.

Після м’яча Ярмоленка динамівці збавили оберти, запам’ятавшись до перерви лише одним несильним ударом від Шапаренка. ЛНЗ також не був активним в атаці, однак команді Олега Дулуба вистачило першого ж моменту, аби зрівняти рахунок. На 40-й хвилині гості заробили право на кутовий: Рибалка навісив від прапорця, Нещерет невдало зіграв на виході й випустив м’яч з рук, а Саліху цим скористався і вколотив м’яч у ворота – 1:1.

У перерві Дулуб вирішив дещо освіжити атакувальну ланку своєї команди, випустивши Хобленка замість Молло. Тим часом Шовковський вирішив нічого не змінювати, тож «біло-сині» вийшли на 2-й тайм у незмінному складі.

На 53-й хвилині кияни мали хорошу нагоду забити: Тимчик виконав перспективний простріл з правого флангу, Ванат пропустив далі, однак до Кабаєва м’яч не дійшов, а Шапаренко завдати акцентованого удару не зміг. Пізніше володінням Кучеренка загрожували Бражко та Шапаренко, після дальніх ударів яких м’яч також не опинився у воротах.

ЛНЗ час від часу намагався вибігати в контратаки. На 62-й хвилині Нещерет парирував удар від Соареша, на що господарі відповіли неточним ударом від Ваната (до того ж лайнсмен зафіксував офсайд). Згодом команди обмінялися дальніми пристрілками від Яшарі та Бражка – обидва пробили над поперечкою.

У заключні 10 хвилин динамівці спробували організувати навалу на ворота ЛНЗ. На 83-й хвилині Ванат, вибігши наче нізвідки, пробивав головою – Кучеренко був на місці. Однак конвертувати свою домінацію в гольові моменти команді Олександра Шовковського не вдалося. Ба більше, на 90-й хвилині «біло-сині» навіть могли пропустити після потужного пострілу від Яшарі, однак Нещерет здійснив сейв.

Зрештою, до кінця поєдинку рахунок так і залишився незмінним, попри хороший момент у Ваната у компенсований час. Фінальний свисток арбітра зафіксував нічию з рахунком 1:1, тож кияни прикро втратили очки у ході боротьби за чемпіонство в УПЛ…